Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu internetowego woodin.pl jest Firma POL-KRES EDWOOD z siedzibą w: 21-500 Biała Podlaska, ul. Łomaska 86
 2. Dział Obsługi Klienta sklepu internetowego woodin.pl czynny jest w dni robocze  od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu.

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 1. Aby złożyć zamówienie należy być zarejestrowanym na stronie sklepu internetowego woodin.pl. Zamówienie można złożyc także faxem lub drogą mailową.
 2. Dane osobowe pobierane są poprzez formularz zamówienia. Nie są one udostąpniane osobom nieupoważnionym, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.
 3. Z chwilą złożenia przez Kupującego zamówienia odpowiedzialność za wszelkie sprawy związane z jego realizacją przechodzi na sklep internetowy woodin.pl
 4. Złożone zamówienie weryfikowane jest drogą mailową w ciągu 72 godzin od jego otrzymania. W przypadku zamówienia złożonego w dni wolne od pracy (sobota, niedziela lub inne święta) jego weryfikacja rozpoczyna się w ciągu najbliższego dnia roboczego. W okresie świąt wielodniowych czas oczekiwania na weryfikację i realizację zamówienia może się wydłużyć.
 5. Weryfikacja zamówienia jest dokonywana przez pracowników sklepu woodin.pl
 6. Zamówienie realizowane jest dopiero po jego zweryfikowaniu. Czas realizacji podany jest w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.
 7. Jeżeli czas realizacji zamówienia nie został nigdzie sprecyzowany, to przyjmuje się domyślny okres, który wynosi ok 10 dni roboczych/

PŁATNOŚCI I KOSZTY WYSYŁKI

 1. Płatności za zamówiony towar można realizować:
  • przelewem na konto bankowe:
   nr konta: 69 1750 1367 0000 0000 0649 4943
   nazwa konta: POL-KRES EDWOOD Daniel Tomaszuk, ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska
   nazwa banku: Raiffeisen S.A. (w tytule zamówienia należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia)
  • za pobraniem (pod warunkiem wpłaty zalicki za zamówiony towar - 30% wartości zamówienia)
 2. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu płatności znajdują się w zakładce "Dostawa"
 3. Wysyłka towaru następuje za pośrednictwem współpracujących ze sklepem woodin.pl firm kurierskich
 4. Sklep woodin.pl może odstąpić od naliczenia kosztów transportu na zasadach określonych w regulaminach promocji.
 5. Do cen produktów zamieszczonych na stronach sklepu internetowego woodin.pl nie są wliczone koszty transportu. Wartość przesyłki jest ustalana indywidualnie dla zamówienia.
 6. Wszystkie ceny są podane w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA, ZWROT TOWARU

 1. Sklep woodin.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen na niektóre artykuły oraz do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
 2. Kupującemu przysługuje prawo rezygnacji z zamówienia w terminie do 2 dni od daty zmiany statusu na "Realizowane" bez podania przyczyny (o rezygnacji należy poinformować konsultanta drogą mailową).

Projekt i wykonanie: kanderski.com